wtorek, 29 listopada 2011

Projekt Czytelnisko - działo się

Jak zapewne pamiętacie - razem z Anetą Rzysko, właścicielką galerii Artystyczna Przestrzeń stworzyłyśmy projekt książkowo-czytelniczy w Poznaniu o swojskiej nazwie Czytelnisko. Inauguracja naszych działań miała miejsce 15 października w Cafe Szpilka. To wtedy odbyła się I edycja przyTARGaj KSIĄŻKI! - akcji wymiany książek. W bardzo klimatycznym ogródku Cafe Szpilka pojawiło się ponad 100 osób z czego 73 przytargały książki (ponad 670 książek!). Podsumowanie wydarzenia oraz podziękowania dla osób, bez których by się nie udało można przeczytać tutaj.
Relację fotograficzną z wydarzenia możecie obejrzeć na naszym fanpage'u na FB - fotografowały dla nas Agata Szymczak oraz Inga Rzysko

W ramach współpracy z Fundacją Miasto Słów 5 listopada odbyło się czwarte w Poznaniu, a pierwsze pod naszą "kuratelą"spotkanie Klubu z Kawą nad Książką. Relację ze spotkania możecie przeczytać tutaj, jak również pobrać w formacie PDF w tym miejscu. 

Kolejne spotkanie Klubu odbędzie się 10 grudnia o godz. 16:00 w Cafe Szpilka przy ul. Żydowskiej 28. Będziemy rozmawiać o "Służących" K. Stockett. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o mailowy kontakt ze mną (anna.kubacka@miastoslow.pl).
1 komentarz:

  1. Gratuluję, pozdrawiam i życzę dalszej owocnej działalności :)

    OdpowiedzUsuń

.
.
Template developed by Confluent Forms LLC