środa, 21 sierpnia 2013

przyTARGaj KSIĄŻKI podczas Niedzieli na Świętym MarcinieKto pilnie śledzi moją aktywność na Facebooku, ten wie, że oprócz Bazgradełka mój czas dość pilnie wypełnia zabawa w propagowanie czytelnictwa. Postanowiłam rozczytać moje miasto i konsekwentnie działam. Efekt już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia od godz. 15:00 przed Centrum Kultury ZAMEK przy ul. Święty Marcin. Spotykamy się przed schodami do wyremontowanej części Zamku. Książki przyjmujemy już pół godziny przed akcją (od 15:00), a bawimy się od 15:30 przez kolejne dwie godziny. Akcja odbywa się już po raz siódmy, tym razem w ramach Niedzieli na Świętym Marcinie.

Zdjęcia z poprzednich edycji możecie obejrzeć TUTAJ.

przyTARGaj KSIĄŻKI to cykliczna akcja wymiany książek, której celem jest danie im drugiego życia. Do kogo skierowana? Do wszystkich tych, którzy mają w domu książki, do których nie żywią sentymentu czy sympatii. Dajemy możliwość wymiany tych niechcianych na inne, których jeszcze nie czytaliście. 

Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest przyniesienie przynajmniej jednej książki. Uczestnik rejestruje się na "liście obecności", deklarując liczbę przyniesionych książek. Następnie zostają one rozdzielone pomiędzy stoły tematyczne. Każdą książkę można wziąć do ręki, przeczytać fragment. Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek ile przyniósł na akcję. 

Jakimi książkami się wymieniamy? Odpowiedzi szukajcie tutaj: http://czytelnisko.wordpress.com/faq/

Masz pytania? napisz: czytelnisko@gmail.com lub bazgradelko@gmail.com

Regulamin akcji do wglądu:
http://czytelnisko.wordpress.com/regulamin/

Wszelkie bieżące informacje dotyczące wydarzenia oraz innych działań Projektu dostępne są na stronie internetowej (www.czytelnisko.com.pl) oraz na fanpage’u na portalu społecznościowym (facebook.com/czytelnisko).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

.
.
Template developed by Confluent Forms LLC